Crevice Hero

Crevice Hero
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crevice Hero, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz aksiyon dozu yüksek bir platform oyunu.

Crevice Hero, platform oyunları oynamaktan keyif alan Android tablet ve akıllı telefon kullanıcılarına hitap eden bir yapım. Ücretsiz olarak sunulan ve buna rağmen eğlenceli ve kaliteli bir deneyim yaşatmayı başaran bu oyunda büyülü bir mağaraya giren bir karakterin hayatta kalmasına yardım ediyoruz.

Crevice Hero'da canlandırdığımız karakter hazine bulma amacıyla bir mağaraya giriyor. Fakat bu mağara ne yazık ki hazineleri korumak amacıyla yapılmış bir büyünün etkisi altında bulunuyor. Bu büyü sebebiyle mağara sürekli olarak kaya parçaları düşüyor. Bizim görevimiz ise bu kaya parçalarına denk gelmemeye çalışarak hazineleri toplamak.

Karakterimizin yararına dokunacak birçok bonus özellik oyunda sunuluyor. Tekrar canlanma, teleport, uçma ve daha birçok bonus özellikle karakterimizin zorlukların üstesinden gelmesini sağlayabiliyoruz.

Karakterimizi kontrol edebilmek için ekranda bulunan ok tuşlarını kullanmamız gerekiyor. Zaten daha önce platform oyunları oynadıysanız hem kontrollere hem de oyunun genel yapısına kısa sürede alışacaksınız demektir.

Genel olarak başarılı bir platform oyunu arıyorsanız ve ücretsiz olması sizin için önemliyse Crevice Hero'ya göz atmanızı tavsiye ediyoruz.