Cristiano Ronaldo: Superstar Skater

Cristiano Ronaldo: Superstar Skater
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ronaldo&Hugo: Superstar Skaters, yıldız futbolcu ile tek dişli kahramanın paparazzilerden kaçışını konu alan bir Android oyunu.

Ronaldo&Hugo: Superstar Skaters, Android telefon ve tabletinizde ücretsiz oynayabileceğiniz onlarca sonsuz koşu oyunundan biri. Bir dönem Tolga abi ile tanıdığımız sevilen kahraman Hugo ile yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo’yu bir araya getiren oyunda paparazzilerden kaçmaya çalışıyoruz.

Sonsuz koşu türünde hazırlanan oyunlara gün geçmiyor ki bir yenisi daha eklenmesin. Bu sefer karşımıza çıkarılan karakterler dünya çapında oldukça popüler bir futbolcu olan Ronaldo ve bir döneme damgasını vuran sevimli tek dişli kahraman Hugo. Hugo ve Ronaldo’nun ortak sorunu olan paparazzilerden kaçmaya çalıştığımız oyunda kendimizi günah şehri olarak ün yapmış Las Vegas’da buluyoruz. Las Vegas’ın parıtılı sokaklarında bir koşuşturma içerisindeyiz. Gerek kaykay gerekse de koşarak arkamızdaki paparazzileri atlatmaya çalışıyoruz.

Yüzümüze flaşların patlatılmasıyla başlayan oyunda ilk olarak Cristiano Ronaldo ile oynamaya başlıyoruz. Yıldız futbolcu ile Las Vegas’ın şaşalı sokaklarında kaykay ile ilerliyoruz. Bir yandan karşımza aniden çıkan tren ve diğer engelleri aşmaya çalışırken, diğer yandan ensemizde bizi motoruyla takip eden şişman paparazziyi atlamaya çalışıyoruz. Burada ilginç olan kaykayımızla kaza yaptığımız vakit yakalanmıyor, tazı gibi koşarak kaçmaya devam ediyoruz.

Las Vegas’ta gece gündüz demeden bir koşuşturmaca içerisinde olduğumuz oyunda yol boyunca karşımıza çıkan altınları da toplamamız gerekiyor. Altınları karakterleri ve kullandıkları nesneleri özelleştirmek için kullanabildiğimiz gibi, yeni karakterlerin kilidini açmak için de kullanabiliyoruz.

Ronaldo&Hugo: Superstar Skaters, oynanış olarak farklılık göstermese de gerek Ronaldo gerekse de Hugo’nun var olması oyuna ilginç bir hava katmış. Bu iki karakteri seviyorsanız eğlenceli zaman geçirebileceğiniz bir oyun.

YORUMLAR