Crusader Attack 1.0 (Android)

Crusader Attack

1.0
Crusader Attack
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crusader Attack mobil oyununda durmaksızın düşmanın üzerine ilerlerken özel güçlerinizle şov yapacaksınız.

Android işletim sistemli tablet ve akıllı telefonlarda oynanabilen Crusader Attack mobil oyunu, kendine has dünyasında hızlı gelişen olaylara ayak uydurmanız gereken ve durmaksızın saldıracağınız heyecan dolu bir macera oyunudur.

Crusader Attack mobil oyununda kesintisiz bir heyecanın parçası olacaksınız. Sürekli ilerleyen ve düşmana karşı atak halinde olan özel bir platformun üzerinde durmaksızın düşman şövalyelere karşı ilerleyeceksiniz. Sel gibi üzerinize doğru akan şövalyelere karşı cesurca saldıracağınız Crusader Attack oyunu akıcılığıyla dikkat çekiyor. Kaliteli grafiklerle desteklenen oyunda çok sayıda düşmana karşı savaşırken bölüm sonlarında da özel bir düşmanla çarpışacaksınız.

Crusader Attack mobil oyununda arkadaşlarınızla skorlarınızı yarıştırabilirsiniz. Ayrıca oyunda yer alan 600’ü aşkın karaktere yüzlerce özellik ve aksesuar ekleyebilirsiniz. Oyunda kontroller de oldukça kolay ki zaten platform sizi otomatik ilerletiyor. Sizin tek yapmanız gereken ateş etmek ve sağa sola hareket etmek olacak. Sağ bölümde ise kullanabileceğiniz sağlık tamamlama ve çeşitli özel güçleri göreceksiniz. Soluksuz oynayacağınız Crusader Attack mobil oyununu Google Play Store’dan ücretsiz indirebilirsiniz.

YORUMLAR