Cube Dash 1.8 (Android)

Cube Dash

1.8
Cube Dash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cube Dash, gökyüzünden yağan blok yağmurlarına karşı savunma yapmanızı amaçlayan bir mobil oyundur.

Cube Dash, beceri oyunlarına farklılık kazandıran bir mobil oyun. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Cube Dash oyunu ile birlikte bloklardan kaçmaya çalışacaksınız. Oyunda gökyüzünden üzerinize bloklar yağmakta. Sizin karakteriniz de bir blok. Yani bloklar şehrinde bulunuyorsunuz. Bu yüzden blok karakterinizle birlikte düşmanlardan kaçmalı ve karakterinizi korumalısınız.

Cube Dash, renkli grafiklere ve eğlenceli müziklere sahip olan bir oyun. Bu sayede oyunu oynarken stresinizi azaltıyor ve rahatlıyorsunuz. Oyunda blok karakterinizle birlikte gökyüzünden gelen yağmurdan kaçmaya çalışıyorsunuz. Koyu renkte olan bu yağmur blokları karakterinize saldırmayı amaçlıyor. Bu yüzden koyu renkli bloklardan kaçmanız son derece önemli. Cube Dash oyununda yağmurlardan kaçamazsanız bu karakterinizin sonu olacaktır.

Küplerden kaçarak ilerleyeceğiniz ve puan kazandıkça yeni bölümlere geçebileceğiniz Cube Dash oyunu, boş zamanlarınızda tek tercihiniz olacak. Cube Dash oyunu ile birlikte vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Eğer siz de eğlenceli bir beceri oyunu oynamak istiyorsanız Cube Dash'i hemen şimdi indirin ve oynamaya başlayın. Sizin bu oyunda yeteri kadar başarılı olacağınıza inanıyoruz. İyi eğlenceler!

YORUMLAR