Cube Jump 1.0 (Android)

Cube Jump

1.0
Cube Jump
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cube Jump'ta başarılı olabilmek için hızlı çalışan reflekslere sahip olmamız gerekiyor.

Cube Jump, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir beceri oyunu olarak öne çıkıyor.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyun, beceri oyunları ile bilinen ve mobil dünyanın önemli isimlerinden olan Ketchapp firması tarafından tasarlanmış.

Firmanın diğer oyunlarıyla aynı çizgide ilerleyen Cube Jump'taki temel amacımız kontrolümüze verilen küpü platformlar üzerinde zıplatarak en yüksek skoru elde etmek. Bunu gerçekleştirebilmek için çok hızlı karar vermemiz ve seri çalışan parmaklara sahip olmamız gerekiyor. Bu arada oyun tek dokunuşla oynanabiliyor. Ekranın dilediğiniz noktasına dokunarak küpü zıplatabilirsiniz.

Cube Jump'ta çok sayıda küp karakter var fakat bunların sadece bir tanesi açık. Diğerlerini de açabilmek için platformların üzerinde duran minik küpleri toplamamız gerekiyor. Ne kadar fazla toplarsak o kadar fazla karakter açabiliyoruz.

Sade ve göz yormayan görsellere sahip olan ve bu görselleri eğlenceli ses efektleriyle destekleyen Cube Jump, beceri oyunlarını sevenlerin kaçırmaması gereken bir seçenek.