Cube Zombie War

Cube Zombie War
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cube Zombie War, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir aksiyon oyunudur.

Cube Zombie War, oynarken aşırı keyif alacağınız bir aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletleriniz üzerinden oynayabileceğiniz oyunda, şehirde bir yığın zombi bulunuyor ve bu zombileri öldürererek seviyemizi artırmaya çalışıyoruz. Şimdi, dilerseniz 8 bit grafiklere sahip oyunu meraklıları için biraz daha ayrıntılı inceleyelim. 

Cube Zombie War oyununu ilk yüklediğinizde tamamen 8 bit grafiklerle karşılaşıyorsunuz ve son zamanlarda artan bu furyanın ne kadar başarılı olduğunu düşünürsek hiç yadırgamıyorsunuz. Hatta gelişen teknolojiyle birlikte eskiyle yeninin iyi entegre olması bu durumu daha tatlı bir hale getiriyor diyebilirim. İçimizdeki o nostalji tutkusundan vazgeçmiyor oluşumuz oyundan aldığımız keyfi iki katına çıkarıyor. 

Oyuna dönecek olursak, zombi dolu bir şehirde hayatta kalmaya çalışacağız ve seviyemizi artırabildiğimiz kadar artırıp, en iyi silahların kilidini açarak zombilere hadlerini bildireceğiz. Bu açıdan, oyunun tekdüzelikten çıktığını ve başarılı öğeleri iyi harmanladığını söyleyebilirim. Orta üst köşede seviyemiz ve seviye atlamamız için gereken puanı gösteren bir bar var. Ne kadar çok zombi öldürürsek puanımız da o kadar artıyor. Oyunun  kontrollerini de tamamen elimizle sağlıyoruz, başlangıçta biraz zorlansanız da kısa sürede alışıyor ve hızlı bir şekilde zombi temizliğine devam ediyoruz. 

Boş zamanlarını stres atarak geçirmek isteyenler Cube Zombie War oyununu ücretsiz indirebilirler. Uzun süre başından kalkamayacağınızı ve çok eğleneceğinizi düşünüyorum. Bu bağlamda indirmenizi mutlaka öneririm.

YORUMLAR