Cycle Boy 3D

Cycle Boy 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cycle Boy 3D,yenilenerek daha geliştirilmiş grafiklere ve oyun efektlerine sahip olan eğlenceli ve ücretsiz bir Android bisiklet sürme oyunudur.

Cycle Boy 3D, özellikle genç yaştaki oyuncuların ilgisini çekebilecek olan bir bisiklet sürme oyunudur. Tamamen yenilenmesine rağmen yeterli grafik ve oyun kalitesine ulaşamayan Cycle Boy 3D ücretsiz olması nedeniyle tercih edilebilecek oyunlar listesine giriyor.

Bir çok farklı bölüm bulunan oyundaki amacınız bölümlerde istenen yere ulaşarak bölümü bitirmek. Oyundaki kontrol edeceğiniz süper kahramanın sizin yardımınıza ihtiyacı var.

Ekran üzerindeki kontrol tuşları ile bisiklet süren süper kahramanı kontrol edebiliyorsunuz. Çok gelişmiş bir oyun olmamasına rağmen boş vakitlerinizi güzel ve keyifli bir şekilde değerlendirmenizi sağlyana oyunu deneyebilirsiniz.

Oyundayken kahramanızı hızlandırabilir, zıplayabilir ve hvada farklı numaralar yapabilirsiniz. Bölümlerde ilerlerken yol üstündeki altınları toplayarak daha çok puan alabilirsiniz. Önünüze çıkan çukurların üzerinden atlayarak oyuna devam edebiliyorsunuz.

Eğer oynadığınız oyunlardan yüksek grafik beklentiniz yoksa 3 boyutlu grafiklere sahip olan çok da kaliteli olmayan Cycle Boy 3D'yi Android cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.