D-Vasive

D-Vasive
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

D-Vasive, Android cihazınızın kamerasına, mikrofonuna erişmeye çalışan, konumuzu takip eden uygulamaları tespit etmektedir.

D-Vasive, Android cihazınızda yüklü uygulamalar arasında kamera ve mikrofona erişmekte ısrarcı olan uygulamaları bildirerek çevrimiçi gizliliğinizi koruma altına alan bir güvenlik uygulamasıdır. McAfee tarafından sunulan uygulama ile aktivitelerinizi izlemeye çalışan uygulamaları anında sonlandırabilirsiniz.

Tipik anti casus yazılımlarından oldukça farklı çalışarak Android cihazınızı gerçek zamanlı olarak koruyan uygulama ile hangi uygulamaların kameranıza ve mikrofonunuza erişmeye çalıştığını, hangi uygulamaların konumunuzu takip ettiğini, hangi uygulamaların Bluetooth ve WiFi bağlantınızı kullandığını anında görebilir, güvenlik riski taşıyan uygulamayı tek dokunuşla sonlandırabilirsiniz.

Pro sürümde kamerayı, mikrofonu, internet bağlantısını kontrol altına alabilen uygulama sadece çalışırken değil, kapandığında da koruma sağlamaya devam eder; arka planda çalışarak güvenlik riski taşıyan uygulamalardan haberdar eder.

YORUMLAR