Betternet

Betternet

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 369,505
  • DOSYA BOYUTU 14.6 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Betternet Technologies Inc.

Betternet VPN: Windows bilgisayarlar için ücretsiz, hızlı, güvenilir ve sınırsız VPN programı

Betternet VPN programı, Windows işletim sistemli PC kullanıcılarının en kolay yoldan ücretsiz ve sınırsız bir VPN deneyimine ulaşmalarını sağlayabilen araçlar arasında. Uygulamanın sunduğu VPN hizmeti sayesinde hem engelli web sitelerine ve engelli web servislerine giriş mümkün hale geliyor, hem de ortak internet kullanımı gerçekleştirilen yerlerde kullanıcı gizliliği ve verilerinin korunması da mümkün oluyor. Bilhassa sık sık dış mekanlarda yer alan internet bağlantılarını kullananların göz atmadan geçmemeleri gerektiğini düşünüyorum.

Betternet VPN İndir

Programın arayüzü çok sade ve herhangi bir detay barındırmayacak şekilde hazırlanmış. Benzer proxy programlarını karmaşık bulanlar bu yönünden hoşlanacaklardır. Zira VPN bağlantısına geçmek için tek yapmanız gereken programın arayüzünden connect butonuna basmak. Bağlantıyı kesmek için de disconnect butonuna basarak tüm işlemleri kolayca tamamlayabiliyorsunuz.

Betternet'in en dikkat çekici yanı, bir yandan ücretsiz olarak sunulurken diğer yandan herhangi bir reklam barındırmaması. Böylelikle internet gezintileriniz ve sınırsızca web sitelerine girişleriniz esnasında gözünüze sokulan ilgilenmediğiniz reklamlarla karşılaşmak mümkün değil. Herhangi bir şekilde kullanıcının ödeme bilgilerini de talep etmeyen, kayıt ve giriş istemeyen uygulama, limitsiz kullanım imkanı sunmasıyla da kullanıcıları tatmin edecektir.

Tamamen ücretsiz, sınırsız ve reklamsız bir VPN aracı arayan kullanıcıların kesinlikle göz atmaları gereken uygulamada zaman zaman bazı yavaşlıklar olabiliyor. Fakat bu yavaşlıkların oldukça kısa süreli olmaları ve gezintinizi rahatsız edecek düzeyde olmamaları nedeniyle çok fazla dikkatinizi çekeceğini sanmıyorum.

  • Güvenli, Hızlı Bağlantı: Betternet VPN, yüksek kaliteli, stabil (kararlı) bağlantı sağlar.
  • Kurulumu Kolaydır: Kurulum kolaylığı Betternet'i diğer VPN programlarından ayırır. Sadece birkaç tıklamayla internete güvenli bir şekilde bağlanabilirsiniz.
  • Güvenli VPN Sunucuları: Amerika, İngiltere, Kanada, Japonya, Fransa, Avustralya, Almanya, Singapur, Hong Kong ve Hollanda'dan güvenli bir şekilde VPN bağlantısı sağlar.

İnternette güvenli gezmek, en hızlı VPN deneyimini yaşamak için Windows cihazınıza Betternet VPN'i indirin. Betternet, tüm gizlilik ve güvenlik ihtiyaçlarınız için hızlı Windows VPN programıdır.