Lucky Patcher APK

Lucky Patcher APK

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 39,552
  • DOSYA BOYUTU 10.4 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ChelpuS

Uygulama izinlerini kontrol etmek için kullanılan uygulama Lucky Patcher APK veri güvenliği için önemli bir rol oynamakta.

Hayatımızın en büyük tehditlerinden biri de artık veri hırsızlığı oldu. Öyle ki birçok uygulama kullanıcının fark etmeden verilerine erişmek istemektedir. Bu noktada Lucky Patcher APK gibi uygulamalar oldukça fayda sağlamaktadır.

Verilerin nasıl işlendiğini hangi izinlerin alındığını kontrol etmek bazı telefonlarda artık varolmuş olsa da her telefonda bulunamayabilir. Bu nedenle Lucky Patcher APK gibi uygulamaların kontrolünü izleyen bir uygulama gerekli. 

Lucky Patcher APK İndir

Lucky Patcher APK indirdiğinizde cihazınızdaki tüm verileri kontrol edebilir ve uygulama izinlerin verilere erişmesindeki sıkıntıdan kurtulabilirsiniz. Kimi kullanıcılar uygulama izinlerini cihazları üzerinden direkt olarak kontrol etmiş olsa da bazı kullanıcılar bunun için bir uygulama istemektedir.

Lucky Patcher devreye burada girmekte. Lucky Patcher APK indirdikten sonra cihazınızdaki diğer uygulamaların hangi izinlere erişebileceğini siz karar verebilir ve bu sayede veri güvenliğinizi arttırmış olursunuz. Ancak, Lucky Patcher APK’nin güvenilirliği de bazı kullanıcılar tarafından tartışılmaktadır.

Yani diğer uygulamaların izinlerini ne kadar kontrol ediyor, uygulamanın kendisi hangi izinleri istiyor tartışılan bir konu. Siz de veri güvenliğine önem veriyor ve uygulama izinlerini takip etmek istiyorsanız Lucky Patcher indirebilir ve bir şans verebilirsiniz. 

ARTILAR

Uygulama izinleri konusunda oldukça başarılı duruyor