Turbo VPN APK

Turbo VPN APK

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 13,975
  • DOSYA BOYUTU 21.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Turbo VPN

Turbo VPN APK mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir engelli sitelere giriş uygulamasıdır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz engelli sitelere giriş çözümü olan Turbo VPN APK temel olarak internet sansürünü atlatmanıza imkan tanıyor.

Dünya üzerinde sıklıkla internet sitelerine erişim engellenebiliyor. Bunun nedeni genellikle politik oluyor. Turbo VPN APK bu tür engelleri aşmak için devreye girmektedir. 

Turbo VPN APK İndir

Turbo VPN, internet trafiğinizi farklı coğrafi konumda yer alan bir sunucuya yönlendirerek bu sunucu üzerinden internete bağlanıyormuşsunuz gibi internet kullanmanızı mümkün kılıyor.

Bu sayede dünyada uygulanan internet sansürlerini atlatabiliyorsunuz. Turbo VPN'i farklı yapan özellik ise oldukça pratik bir kullanım sunması. Turbo VPN ile tek bir dokunuşla VPN sunucusuna bağlanarak internet bağlantınızı yasaksız hale getirebiliyorsunuz.

Turbo VPN halka açık WiFi ağlarını kullanırken size internet güvenliğinizi sağlama olanağı sağlıyor. Bu sayede bu tür kablosuz ağlara bağlanırken kullanıcı bilgilerinizin çalınması derdinden kurtulabiliyorsunuz.

Turbo VPN APK diğer VPN uygulamalarına kıyasla herhangi bir kota koymamaktadır. Bu nedenle birçok insan Turbo VPN'i tercih etmektedir. Diğer VPN'lerden en büyük farkı sınırsız olması ve diğer uygulamalara kıyasla birçok ülkeye ücretsiz bağlanabilmesidir. Siz de engelli sitelere girmek istiyor ve en iyi ücretsiz VPN uygulamalarından birini arıyorsanız Turbo VPN APK indirebilirsiniz. 

Bazı kişiler VPN nedir? Bilmemekte... Aslında interneti kullanmaya başlayan birçok kişi yakın zamanda VPN programları ile karşı karşıya kalıyor. Fakat bazı kişiler halen VPN programlarının ne işe yaradığını bilmemektedir. Bu durumda insanlar engelli sitelere giriş yaparken sıkıntı yaşıyor.

ARTILAR

Türkçe dil desteği

Ücretsiz

Sınırsız