Dadi vs Monsters 1.0 (Android)

Dadi vs Monsters

1.0
Dadi vs Monsters
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dadi vs Monsters eğlenceli bir mobil aksiyon oyunudur

Dadi vs Monsters boş zamanlarınızı keyifli bir şekilde değerlendirmenizi mümkün kılan bir mobil aksiyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Dadi vs Monsters'de torunları canavarlar tarafından kaçırılan bir büyükannenin hikayesi konu alınıyor. Büyükannemiz torunlarını kurtarabilmek için bu sevimsiz canavarlara savaş açıyor ve kaçırılan 10 torununun peşine düşüyor. Bu işi gerçekleştirebilmek için ise belirli bir süreye sahip; çünkü torunlarını bu süre içerisinde kurtaramazsa torunları da birer canavara dönüşecektir. Oyunda bize düşen görev de büyükannemize eşlik etmek ve torunlarını kurtarması için ona yol göstermek.

Dadi vs Monsters'da büyükannemiz bölüm bölüm canavarlarla savaşırken tava ve takma diş gibi yaratıcı silahlarını kullanabiliyor. Oyun boyunca üzerimize saldıran düşmanları yok ettikçe para kazanıyoruz ve sahip olduğumuz silahları daha da güçlü hale getirebiliyoruz. Ayrıca bölümlerde çeşitli bonuslar da bize geçici avantaj sağlıyor ve kritik anlarda yardımımıza koşuyor.

İçerisinde heyecanlı bölüm sonu canavarı savaşlarının yer aldığı Dadi vs Monsters göze hoş görünen canlı ve renkli 2 boyutlu grafiklere sahip. Oyunu rahat bir şekilde oynayabilmeniz mümkün.

YORUMLAR