Dama 6.0.0 (Android)

Dama

Dama
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dama, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, kaliteli bir dama oyunu.

Dama, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz keyifli bir dama oyunu.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyun, mobil cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz en kaliteli dama oyunlarından bir tanesi olarak gösterilebilir. Açıkçası grafik olarak biraz daha cilalanmaya ihtiyacı var fakat oynanış biçimi olarak kesinlikle herhangi bir eksiklik hissettirmiyor.

Dama'nın en fazla öne çıkan özelliklerinden bir tanesi de ister tekli ister iki kişi olarak oynayabilmemize imkan tanıması. Şayet internet bağlantımız yoksa tek başımıza bilgisayara karşı mücadele edebiliriz. Fakat internet bağlantımız varsa arkadaşlarımıza ve diğer dama oyuncularına karşı mücadele etmek çok daha tatmin edici. Oyuncu davet etme seçeneği ile belirli oyuncuları maç yapmaya çağırabiliriz.

Oyunda farklı arayüzler sunuluyor. Ahşap veya klasik tahta tasarımlarından herhangi birini seçip oyuna başlayabiliyoruz. Grafiklere ek olarak ses efektleri de tadında olmuş ve oyun atmosferine kesinlikle olumlu katkıda bulunuyorlar.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Dama, mobil cihazları üzerinde oynayabilecekleri hem kaliteli hem de ücretsiz bir seçenek arayanların mutlaka değerlendirmesi gereken yapımlardan bir tanesi.

YORUMLAR