Dark Horse Comics (Android)

Dark Horse Comics

Dark Horse Comics
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir çizgi roman uygulamasıdır.

Dark Horse Comics, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir çizgi roman uygulamasıdır. Dark Horse firması tarafından çıkarılmış pek çok çizgi romanı bu uygulamada bulabilirsiniz.

Çizgi roman okurlarının seveceği pek çok çizgi roman bu uygulamada mevcut. Bunların bazıları; Hellboy, Mass Effect, Buffy the Vampire Slayer, Conan, Serenity, Avatar: The Last Airbender şeklinde sayabiliriz.

Uygulamadaki çizgi romanların kapaklarını görüntüleyebiliyorsunuz. Kötü yanlarından birisi içine bakıp ön görüntüleme yapma şansı tanımaması diyebilirim. Bu yüzden kapağına bakarak satın almanız gerekiyor.

Uygulamadaki çizgi romanların genelinin fiyatları 2 dolarla 4 dolar arasında değişiyor, bu yüzden çok pahalı olmadığını söyleyebiliriz. Ayrıca bununla birlikte 1 dolara ve hatta ücretsize sunduğu pek çok çizgi roman da bulunuyor.

Ayrıca uygulama bütün diğer Android cihazlarınızla senkronize oluyor ve bu sayede bir cihazınızda başladığınız çizgi romana diğerinde devam edebiliyorsunuz. Ayrıca uygulamada sevilen bazı mangalar da bulunuyor.

Eğer siz de çizgi roman seviyorsanız bu uygulamayı indirip denemelisiniz.

YORUMLAR