Dark Meadow: The Pact (Android)

Dark Meadow: The Pact

Dark Meadow: The Pact
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınıda oynayabileceğiniz bir korku oyunudur.

Dark Meadow: The Pact, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz korku dolu bir macera oyunudur. Oyunu birinci şahsın gözünden oynadığınız bir rol yapma oyunu olarak da tanımlayabiliriz.

Oyunda bir hastanede, size ne olduğunu bilmez bir şekilde uyanıyorsunuz. Bir süre sonra da hastanede yalnız olmadığınızı anlıyorsunuz. Sizin gibi pek çok insan geçmişteki günahları yüzünden hastaneye kapatılmış durumda ve hastaneden kaçamıyorsunuz.

Çeşitli yaratıklar size engel olmaya çalışırken siz de elinizdeki kılıçla ve tatar yayıyla onlara saldırıp kendinizi korumaya çalışıyorsunuz. Bu yaratıkların ise başında bir cadı var ve bu cadı yaşayanlarla besleniyor. Hastaneden kaçmanızın tek yolu ise bu cadıyı bulup öldürmek.

Oyun tarzı Silent Hill ve F.E.A.R tarzı oyunları hatırlatıyor diyebilirim. Etrafınızdaki eşyalarla etkileşime geçmeniz, kapıları açmanız, objeleri kullanmanız ve ipuçlarını doğru bir şekilde yorumlayarak oyunda ilerlemeniz gerekiyor.

Oyun hem başarılı grafikleri hem de sizi içine çeken senaryosuyla dikkat çekiyor diyebilirim. Orijinal, farklı ve yenilikçi bir oyun olan Dark Meadow: The Pact'i her korku severin indirip oynaması gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR