Darkness Survival 1.0.2 (Android)

Darkness Survival

Darkness Survival
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Darkness Survival mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur

Darkness Survival oldukça ilginç oyun mekaniklerine sahip olan ve bağımlılık yapan bir mobil RPG oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olan Darkness Survival'da fantastik bir hikaye bulunmakta. Oyundaki bütün olaylar bir gün aniden büyülü bir geçitin açılmasıyla başlıyor. Karanlık bu geçitten dünyaya geçiş yaparak insanları umutsuzluğa sürüklüyor. Bu geçiti kapatarak dünyayı kurtarabilecek tek kişi ise bir kız. Biz de oyunda bu kızın yerine geçiyoruz ve karanlıkla savaşarak dünyayı kurtarmaya çalışıyoruz.

Darkness Survival izometrik kamera açısıyla oynanıyor ve sıra tabanlı savaş sistemi kullanılıyor. Yani Darkness Survival, RPG türünün klasik mekaniklerine sahip. Fakat oyunda öldüğünüzde oyuna baştan başlamak zorunda kalıyorsunuz, her seferinde de zindan rastgele bir düzenle baştan yaratılıyor. Bu sayede oyun her seferinde farklı bir oyun tecrübesi yaşatmakta.

Darkness Survival'da ölüp oyuna yeniden başladıktan sonra topladığınız ve inşa ettiğiniz silahlar ve ekipmanlar yok oluyor; fakat eşyaları inşa etmek için kullandığınız tarifeler ve rune adlı öğeler Particle of Memory adlı sistem sayesinde kalıcı olabiliyor. Particle of Memory'leri bir bölüm sonu canavarını kestikten sonra veya öldükten sonra kazanabiliyorsunuz.

YORUMLAR