Dawn Rising 1.10.12 (Android)

Dawn Rising

Dawn Rising
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dawn Rising, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Dawn Rising, fantastik ortamlarda geçen zevkli bir multiplayer rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Farklı kahramanların ve düşmanların yer aldığı oyunda harika savaş deneyimleri yaşayabiliyorsunuz.

Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olan Dawn Rising, sürükleyici atmosferi ve zevkli kurgusuyla ön plana çıkıyor. Arkadaşlarınızla mücadele edebileceğiniz ve kendi savaş stratejilerinizi gerçekleştirebileceğiniz oyunda işiniz bir hayli zor. Silahlar, kahramanlar ve heyecan verici oyun deneyimi ile Dawn Rising sizleri bekliyor. Rol yapma oyunlarında olduğu gibi tepeden bir görüş alanı sunan oyunda mistik güçlerle savaşıyorsunuz. Kahramanlarınızı geliştirmeniz gereken oyunda dikkatli olmanız gerekiyor. Klan sisteminin de yer aldığı Dawn Rising'da kendi klanınızı kurabilir ya da dünyanın başka yerlerindeki oyuncuların klanlarına dahil olabilirsiniz. Sohbet sisteminin de yer aldığı oyunda farklı etkinliklere de katılabiliyorsunuz.

Dawn Rising oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.