Dead Earth: Counter Offensive (Android)

Dead Earth: Counter Offensive

Dead Earth: Counter Offensive
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dead Earth: Counter Offensive FPS türünde bir mobil aksiyon oyunudur

Dead Earth: Counter Offensive bilim-kurgu tabanlı bir hikayeye sahip olan bir mobil FPS oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Dead Earth: Counter Offensive uzak gelecekte geçen bir hikayeye sahip. Bu uzak gelecekte savaşlarla baş edemeyen insanoğlu cyborg ve robotlardan yararlanmak istemiştir. Cyborg ve robotlar bir süreliğine dünyayı barışı getirmiş ve savaşı sonlandırmıştır. Fakat işler aradan geçen sürenin arından ters gitmeye başlamış, artık robotlar ve cyborglar barışı korumak yerine insanlara saldırmaya başlamıştır. Bize düşen görev ise robotlara ve cyborglara karşı insanoğlunun üstünlüğünü sağlamaktır. Bu iş için silahlarımızı kuşanarak savaş alanlarına iniyoruz.

Dead Earth: Counter Offensive'de kahramanımızı kendi görüş açısından yönetiyoruz ve etrafımızdaki düşmanlara nişan alarak onları yok etmeye, bize verilen görevleri tamamlamaya çalışıyoruz. Oyunda ilerledikçe yeni silahlar satın alabilmekteyiz. Dead Earth: Counter Offensive'de oyunculara birçok farklı futuristik silah seçeneği sunuluyor.

Dead Earth: Counter Offensive güzel 3 boyutlu grafiklere sahip olan bir oyun. Eğer aksiyon oyunlarını seviyorsanız Dead Earth: Counter Offensive hoşunuza gidecek bir FPS oyunu olabilir.

YORUMLAR