Dead Runner

Dead Runner
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz korku temalı bir koşu oyunudur.

Dead Runner, korku temalı ve benzersiz bir koşu oyunu. Ürkütücü ve karanlık bir ormanda geçen oyunda, ağaçların arasında ne olduğunu bilmediğiniz bir şeyden kaçmaya çalışıyorsunuz ve bu esnada da ağaçlar ve diğer engellere takılmamaya çalışıoyrsunuz.

Diğer koşu oyunlarından farklı olarak bu oyunda birinci şahsın gözünden oynuyorsunuz diyebilirim.  Yani ekrana baktığınızda karşınızda direk olarak engelleri ve araziyi görüyorsunuz. Telefonunuzu sağa sola yatırarak ağaçlardan ve engellerden sıyrılmanız gerekiyor. Bir hayli zorlayıcı ve eğlenceli bir oyun olduğunu söyleyebilirim. Elinize aldığınızda bırakamayacaksınız.

Oyunda 3 farklı oyun modu var; Chase, Points ve Distance modları. Distance modu; adından da anlaşılabileceği gibi her hangi bir engele çarpana kadar gidebildiğiniz kadar uzağa koşmanız gereken bir mod.

Points modu, Distance moduyla aynı şekilde telefonu sağa sola yatırarak kontrol ettiğiniz ve engellerden kaçmanız gereken bir mod fakat burada farklı renkteki noktaları da toplayarak ilerlemeniz gerekiyor. Pu renkli noktalar size bonus puan kazandırıyor.

Chase modu ise sonradan eklenen ve telefonu sağa sola yatırmanın dışında dokunarak hızı artırıp azaltabileceğiniz bir mod. Yavaşladıkça tehlike size daha da yaklaşıyor.

Oyunun korkutucu ortamı, sisli arazisi yüzünden ağaçların zor görünmesi, ürkütücü sesleri ve müzikleri oyunun en etkileyici yönleri arasında. Verilmek istenen korku teması bir hayli hissediliyor.

Eğer siz de bu tarz orijinal korku temalı oyunları seviyorsanız, bu oyunu indirip denemenizi tavsiye ederim.