Deadlock: Online 1.22 (Android)

Deadlock: Online

Deadlock: Online
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Deadlock: Online kuşabakışı kamera açısından oynanan bir online aksiyon oyunudur

Deadlock: Online hızlı ve aksiyon dolu online karşılaşmalar yapabileceğiniz bir kuşbakışı savaş oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz top down shooter türünde bir aksiyon oyunu olan Deadlock: Online'da temel olarak birbiriyle savaşan tarafları yöneterek farklı oyun modlarından birinde galip gelen taraf olmaya çalışıyoruz. Oyun tıpkı bir FPS oyununun kuşbakışı kamera açısıyla oynanan versiyonu gibi. Deadlock: Online'ı dilerseniz çevrimdışı olarak tek başınıza dilerseniz çevrimiçi olarak diğer oyunculara karşı oynayabiliyorsunuz. Online modda çok daha yüksek heyecan içeren karşılaşmalar yapabilmeniz mümkün.

Deadlock: Online'ın çevrimdışı modunda botlarla maç yapabileceğiniz gibi size dalga dalga saldıran düşmanlara karşı ne kadar uzun süre hayatta kalabileceğinizi test edebilirsiniz. Online modda ise dilerseniz farklı kontrol noktalarını ele geçirerek kaynak toplamaya ve karşı takımı yenmeye çalışabilir, deathmatch karşılaşmalarında diğer takım oyuncularını ortadan kaldırmaya çalışabilir veya tek başınıza bütün oyunculara meydan okuyabilirsiniz.

Deadlock: Online'da oyunculara çok sayıda silah seçeneği sunulurken bu silahları modifiye edebiliyor farklı ekipmanlar kullanabiliyorsunuz. Oyunun grafikleri basit görünse de oynanış oldukça eğlenceli.