Death Drop 1.0.22 (Android)

Death Drop

Death Drop
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Death Drop ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz keyifli bir oyundur. Oyunda gökyüzünden atlayan bir karakteri kontrol ediyoruz.

Death Drop tamamen eğlence üzerine kurulmuş bir oyun. Oyunseverlere farklı ve keyifli bir deneyim yaşatma üzere tasarlanmış olan Death Drop’ta gökyüzünden atlayış gerçekleştiren bir karakteri kontrol etmeli ve hedef tahtasına düşmesini sağlamalıyız.

Oyunda deneyimi geliştirmek ve daha keyifli bir atmosfer yaratmak adına gizli objeler, tehlikeli görevler, patlamalar ve daha pek çok eğlenceli aksiyon yer alıyor. Dondurma arabalarını, parklardaki bankları, ağaç dallarını kırarak ilerlemeli ve bonusları toplayarak daha fazla puan toplamalıyız.

Death Drop’da yer alan grafikler eğlenceli bir tasarıma sahip. Çok gerçekçi olmayabilirler fakat oyunun genel atmosferini göz önüne aldığımız zaman çok kötü durmadıklarını anlıyoruz. Açıkçası bu modellemeler oyuna tam olarak oturmuş.

Oyuna dair çok fazla anlatacak bir şey yok. Genel olarak keyifli ve vakit geçirmek için ideal bir oyun. Kısa molalarınızı renklendirebileceğiniz bir oyun arıyorsanız Death Drop ideal bir sçeenek olabilir.