Defenders & Dragons

Defenders & Dragons
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Defenders & Dragons, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz etkileyici efektlere sahip farklı bir savunma oyunudur.

Defenders & Dragons, Android kullanıcılarının akıllı telefonları ve tabletleri üzerinde oynayabilecekleri etkileyici grafiklere sahip bir aksiyon ve savunma oyunudur.

Balewyrm'ın ejderhalardan oluşan karanlık ordusuna karşı tüm krallıkları korumak için ölümüne savunma yapacağımız oyun oldukça eğlenceli ve sürükleyici.

Kahramanımız ve özel yetenekleri sayesinde ejderhalara karşı mücadele edeceğimiz oyunda, kendi ordumuz içerisinde yer verebileceğimiz ve bizimle omuz omuza savaşacak birçok askerimiz de oyunda yer almaktadır.

Birçok başarımın yer aldığı oyunda kontrolünü elimize alabileceğimiz bir şovalye, bir okçu, bir cüce savaşçı ve çok daha fazlası yer almaktadır. Bölümler ilerledikçe yeni kahramanların kilidini açabilir, oynadığınız bölümlerde elde edeceğiniz altınlar yardımıyla kahramanınızı ve ordunuzu güçlendirebilir, yeni yetenekler öğrenebilir ve çok daha fazlasına sahip olabilirsiniz.

Tek kişilik hikaye moduna sahip olan oyun ayrıca dünya üzerindeki diğer oyunculara karşı savaşabileceğiniz bir çoklu oyuncu moduna da sahiptir.

Oldukça sürükleyici, bağımlılık yapan ve eğlenceli bir Android oyunu olan Defenders & Dragons'u mutlaka denemenizi öneririm.