Delectable Wine 2.1.2 (Android)

Delectable Wine

Delectable Wine
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Delectable Wine, şarap severlerin içecekleri şaraplar hakkında genel bilgi alabilmelerini sağlayan yararlı bir Android şarap değerlendirme uygulaması.

Delectable Wine, şarap severlerin kendi aralarında kullandığı güzel bir değerlendirme, puanlama ve paylaşım uygulaması. Android telefon ve tabletleriniz üzerdinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulama sayesinde, içmeyi düşündüğünüz bir şarabın markasının resmini çekerek Delectable Wine üzerinden genel olarak açıklama ve puanlamalara erişebiliyorsunuz.

Göreceğiniz sonuçlara göre damak tadınızı uygun olup olmadığına karar verebileceğiniz uygulama üzerinde siz de değerlendirmeler yaparak, arkadaşlarınıza içebilecekleri güzel şaraplar önerebiliyorsunuz.

Uygulama üzerinden hakkında bilgi almak istediğiniz şarabın resmini çekerek bir kaç saniye tanımasını beklemeniz yeterli. Fakat marketlerimizde satılan ucuz şarapları tanımayabilir. Gündüz vakti ofiste gidip şarap alma şansım olmadığı için, malesef deneyemedim. Fakat belirli marka şaraplar ile kısıtlı olacağını düşünüyorum.

Siz şarabın resmini çekerek uygulamanın tanımasını sağladıktan sonra, şarap ile ilgili incelemeler, notlar ve yorumlar ekrna geliyor. Böylece dünyanın dört bir köşesindeki şarap severler ile birlikte değerlendirme yaparak, hangi şarabı içeceğinize karar verebiliyorsunuz.

Favori şaraplarınızı kaydederek puanlama ve tadı hakkındaki notlarınızı kaydetme şansınızın olduğu uygulama, böylece içtiğiniz hiç bir güzel şarabı unutmamanızı sağlıyor.

İçeceğiniz şarabı seçerken yardımcı olan Delectable Wine, aynı zamanda en büyük ve kaliteli şarap üreticilerinin çıkarmış olduğu yeni şaraplar hakkında bilgiler sunarak yeni tatlar keşfetmenizi sağlıyor.

Şarap satışına kadar varan özellikleri ile tam anlamıyla şarap severlere hizmet edebilmek ve yardımcı olmak amacıyla geliştirilen Delectable Wine'ı ücretsi olarak Android mobil cihazlarınıza indirerek kullanmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR