Desert Sniper Shooting

Desert Sniper Shooting
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Desert Sniper Shooting mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir sniper oyunudur

Desert Sniper Shooting eğer tek başına büyük bir orduya meydan okuyan bir askeri yönetmek isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil keskin nişancı oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz FPS türünde bir sniper oyunu olan Desert Sniper Shooting'de tehlike dolu görevlere tek başına atılan bir kahramanı kontrol ediyoruz. Bu görevlerde kalaşnikoflar, tabancalar, M 16'lar, keskin nişancı tüfekler, tanklar, bazukalar ve güçlü savunma sistemleriyle donatılmış düşmanlarımızı avlamaya ve yara almadan savaş alanından uzaklaşmaya çalışıyoruz.

Desert Sniper Shooting'de bize verilen görevlerde ilk oılarak hedefimizin yerini tespit etmemiz gerekiyor. Hedefimizi tespit ettikten sonra sıra nişan almaya ve hedefimizi ortadan kaldırmaya geliyor. Bu aşamada oldukça dikkatli olmamız gerekli. Yanlış yapacağımız bir atış hedefimizi ıskalayarak düşman üssündeki bütün düşmanları uyarabilir.

Desert Sniper Shooting'de çölde yer alan mekanlarda savaşmaktayız. Oyunun grafiklerinin ortalama kalite olduğu söylebilir. Oyun kontrolleri ise zaman zaman zorluk yaşatabiliyor.

YORUMLAR