Devil Decides to Die

Devil Decides to Die
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Devil Decides to Die mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur

Devil Decides to Die ya da Türkçe adıyla Şeytan Ölmeye Karar Verir oldukça ilginç bir senaryoyla karşımıza çıkan bir mobil rol yapma oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Devil Decides to Die'da oyunun senaryosuna göre dünyanın en güçlü varlığı olan şeytanın yerine geçiyoruz ve kendimizi yok ettirmek için mücadele ediyoruz. Yanlış okumadınız, şeytan bu oyunda öldürülmek için mücadele ediyor. Asırlar boyunca pislik yapmaktan, kötülük saçmaktan sıkılan şeytan artık emekliye ayrılmaya karar veriyor. Bize düşen görev de kendisini yok edecek kahramanlara yardımcı olmak.

Devil Decides to Die'da şeytanı yok etmek için bir grup kahraman yol çıkıyor; fakat bu işi gerçekleştirebilmek için ne yeterli güce ne de ekipmana sahipler. Onların yeterli tecrübeyi kazanabilmesi ve kendilerini geliştirebilmesi için üzerilerine canavarlar gönderiyoruz. Hangi canavarları göndereceğimizi seçerken de stratejik karar almamız gerekiyor. Çok güçlü canavarlar göndermemiz kahramanların hedeflerine ulaşamaması anlamına geliyor.

Devil Decides to Die renkli 2 boyutlu grafiklere sahip.

YORUMLAR