Devil Siege

Devil Siege
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Devil Siege'de amansız bir mücadelenin içerisine giriyor ve düşmanlarımıza karşı mümkün olduğunca uzun süre durmaya çalışıyoruz.

Devil Siege, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz sürükleyici bir macera ve aksiyon oyunu olarak öne çıkıyor.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda mutasyona uğrayan cesetlere karşı kıyasıya bir çatışma içine giriyoruz. Zombilerin yükselişini konu alan oyunda, insanlığı yok etme tehdidi taşıyan zombileri yok etmeli ve medeniyeti yeniden inşa etmeliyiz.

Bu epik mücadelemizde kullanabileceğimiz çok sayıda silah mevcut. Bu silahlar arasında pompalı tüfekler, nişancı tüfekleri, otomatik silahlar ve hatta minigun dahi var. Sadece ihtiyacınız olanı seçin ve zombileri avlamaya başlayın.

Silah çeşitliliğine ek olarak oyunda bölüm çeşitliliği de dikkatlerimizi çeken detaylar arasında. Toplamda 40 bölüm sunuluyor ve bu bölümlerin her biri 6 farklı mekanda geçiyor. Bu çeşitlilik oyunun kısa sürede monoton olmasını engelliyor ve çok daha uzun bir süre boyunca sıkılmadan oynamamızı sağlıyor.

Zombilere karşı vereceğimiz bu mücadelede kendi takımımızı kurabilme şansına sahibiz. Her karakterin farklı bir özelliği mevcut ve bu özellikleri bölümler ilerledikçe geliştirebiliyoruz.Hangi karakterin ne özelliklere sahip olduğunu karakter ekranından takip edebiliyoruz.

Sürükleyici bir atmosfere sahip olan Devil Siege, kısa soluklu oyunlardan ziyade daha uzun süreli bir oyun arayanların denemesi gereken bir seçenek.

YORUMLAR