Diet Point 3.9.4 (Android)

Diet Point

Diet Point
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    165

  • Üretici

    DietPoint Ltd.

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir diyet uygulamasıdır.

Diet Point, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz faydalı bir diyet uygulamasıdır. Kilo vermeniz gerekiyorsa ve diyete başladıysanız öncelikle yapmanız gereken şey bir kilo takip uygulaması edinmektir. Diet Point de kullanmayı seveceğiniz uygulamalardan bir tanesi.

Uygulamayı indirdiğinizde ilk önce kişisel bilgilerinizi dolduruyorsunuz. Yaşınızı, boyunuzu, kilonuzu ve genel olarak aktivite durumunuzu uygulamaya giriyorsunuz. Uygulama sizin için vücut kitle endeksinizi hesaplıyor ve daha sonra da kendinizle ilgili daha fazla bilgi girebiliyorsunuz.

Daha sonra ise yapmanız gereken şey uygulamadaki diyet planlarından birisini seçmek. Uygulama 130'dan fazla diyet planı içerdiğinden kendinize uygun olanı seçmeniz gerekiyor. Ardından da alaışveriş listesi, diyete başladığınız gün gibi özellikleri kendinize göre ayarlıyor ve isterseniz yemek hatırlatıcılarını aktif hale getiriyorsunuz.

Uygulamada ayrıca sizi kilo verme sürecinizde yönlendirecek bir rehber de bulunuyor. Bu rehber size bu süreç boyunca gerekli bilgiler ve ipuçları da sağlıyor. Uygulamayı benzerlerinden ayıran en önemli özelliği ise bir topluluğa sahip olması. Bu sayede sizinle aynı yollardan geçmiş ve geçen insanlarla fikir alışverişi yapabiliyorsunuz.

Eğer siz de diyet yapmak istiyorsanız, bu uygulamayı indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR