Dinosaur Simulator

Dinosaur Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dinosaur Simulator, ücretsiz olarak indirebileceğimiz eğlenceli bir dinozor simülasyonu olarak tanımlanabilir.

Dinosaur Simulator, simülasyon oyunları kategorisine farklı bir bakış açısı getiriyor ve oyunseverlere dünyaya bir dinozorun gözünden bakma fırsatı veriyor. Android tablet ve akıllı telefonlara tamamen ücretsiz olarak indirilebilen bu oyunda şehir hayatına uyum sağlamakta güçlük çeken dinozorları kontrol ediyoruz.

Jurassic Park'tan fırlamış gibi görünen bu dinozorlar şehrin güvenliğini tehlikeye atıyor. Fakat mağdur olan taraf biz olmadığımız için olayın keyfini çıkarmak da bize düşüyor. Farklı dinozor türlerinden birini seçerek şehrin ortasına dalıyoruz. Etrafımızda evler, arabalar ve insanlar var. Elbette bir dinozordan medeni olması beklenemez. Biz de bu durumun hakkını sonuna kadar vermeye çalışıyoruz. Karşımıza çıkan her şeyi, insanlar da dahil olmak üzere, yok etmek birincil görevlerimiz arasında.

Dinozorumuzu ekranda bulunan kontroller vasıtasıyla kontrol ediyoruz. Dinozorların kontrolleri herhangi bir simülasyon oyununda olduğundan daha farklı değil. Bu yüzden daha önce simülasyon oyunu oynamış kişiler bu oyunu da zorlanmadan oynayacaktır.

YORUMLAR