Disco Pet Revolution

Disco Pet Revolution
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ev hayvanlarınızı istediğiniz gibi giydirerek disco müzikleriyle dans pistinde yarıştığınız ücretsiz bir mobil oyun.

Dans etme ve ritim oyunları hoşunuza gidiyorsa mobil cihazlara çıkan yeni sevimli bir oyun olan Disco Pet Revolution es geçmemeniz gereken bir örnek. Kedi, ayı, kunduz, tavşan, maymun ve köpek gibi hayvanlar arasından seçim yaptıktan sonra bu karakterinizi de tamamen kişiselleştirebiliyorsunuz. Hayvanın kürk renklerini kendi zevkinize göre seçtikten sonra kafasından ayaklarına kadar üstüne dilediğiniz kıyafetleri giydirerek bir dansçı için gerekli cool görünümü elde edebiliyorsunuz.

Disco Pet Revolution, hazılamış olduğunuz karakterinizi disco müziklerinde maceraya sokuyor. Burada amacınız ekran içerisinde beliren renkli butonları doğru zamanlama ile tıklayıp dans koreografisinde karakterinizin başarılı bir performans sergilemesini sağlamak. Bazen ekranın rastgele yerlerinde beliren bu butonlar kimi zaman da ekranın bir kısmında Guitar Hero benzeri bir akış ritmiyle birlikte geliyor. Amaç Angry Birds oyunlarında olduğu gibi bölümleri olabildiğince 3 yıldızla geçebilmek.

Android telefon veya tablet kullanmanız hiçbir durumu değiştirmiyor. Her iki cihaz türünde de Disco Pet Revolution akıcı bir şekilde çalışıyor ve tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor.