Disk Revolution

Disk Revolution
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fütüristik araçlarla platform oyunu deneyiminize yeni bir soluk katacak Disk Revolution Android cihazlarınız için ücretsiz bir oyun.

Sonsuz koşu oyunlarına daha teknolojik bir hava getiren Disk Revolution, fütüristik nesnelerin ve neon parlaklığındaki ışıkların hüküm sürdüğü bir oyun arkaplanı yaratıyor. Aksiyonu bilim kurgu görselliği buluşturan oyunda alışılagelmiş olan sonsuz koşu oyunlarının haricinde durmak gibi bir seçenek var. Kontrolleri platform oyunlarına daha yakın olan Disk Revolution, etrafın engebelerle sarılı olduğu yatay parkurlar üzerinde planlı bir oynanış gerçekleştirmenizi mümkün kılıyor.

Oyunda dikkat çeken bir başka farklılık da tek bir dokunuşla havaya uçmamanız. Kalkan enerjisiyle yönettiğiniz diskin belli bir dayanıklık seviyesi var ve bunun sayesinde en ufak hata sizi en ağır şekilde cezalandırmıyor. Sonsuz koşu oyunlarında sinirlerine hakim olamayan oyunseverler için bu oyun modeli biraz daha rahat olacaktır.

Birbirinden farklı tasarımlara ve renklere sahip olan bölümlerde görsel anlamda da tatmin olmanız sağlanıyor. Basit ve minimalistik poligon grafiklerine verilmiş olan neon renklerin farklılığı ile aynı görünümlü olan oyunların sıkıntısından kurtulmanız mümkün. Sıradışı bir beceri ve aksiyon oyunu arıyorsanız Disk Revolution'ın en büyük artı puanı ücretsiz olması.

YORUMLAR