Disney Magical Dice

Disney Magical Dice
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Disney Magical Dice, Disney'in Android cihazlarda oynanabilir ilk masa oyunu.

Disney Magical Dice (Disney Sihirli Dünya) Disney temalı masa oyunu olarak Android platformunda yerini almış ve çocuklardan çok yetişkinlerin oynayabileceği bir oyun konumunda. Hem telefon hem de tablette rahat oynanış sunan oyunda Disney’in sihirli dünyasında yaşayan tüm karakterleri görüyor, onların yerini alabiliyoruz.

Disney’in ilk masa oyunu olan Disney Magical Dice’ı tek başınıza, Facebook arkadaşlarınızla veya Bluetooth üzerinden takım oluşturarak oynayabiliyorsunuz. Kartlar üzerinde ilerleyip çeşitli aksiyonları yerine getirmeye çalışıyorsunuz. Oyunun başlangıcında nasıl ilerleyeceğiniz, kazandığınız altınlarla neler yapabileceğiniz, üzerinde durduğunuz kartların ne anlama geldiği animasyonlu olarak gösteriliyor. Türkçe dil desteği bulunduğundan oyunu anlama, ilerleme tarafında sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum.

Mickey, Pamuk Prenses, Peter Pan, Malefiz, Woody, Aladdin ve daha nice Disney karakterini buluşturan yapımda zar atarak ilerliyorsunuz. Attığınız zara göre kartlar üzerinde ilerliyorsunuz. Bastığınız her kartın bir anlamı var. Bunlar daha önce de bahsettiğim gibi öğretici bölümünde anlatılıyor.

YORUMLAR