Do

Do
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Do uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan tüm görev ve hatırlatıcı işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Do uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlere sahip kullanıcılar için hazırlanmış bir kişisel ajanda uygulaması olarak karşımıza çıktı ve tüm fonksiyonlarıyla birlikte ücretsiz olarak sunuluyor. Uygulamanın materyal dizayn anlayışına göre tasarlanmış olması sayesinde kullanım esnasında gözünüze de yeterince hoş geleceğini düşünüyorum.

Tüm fonksiyonlarına kolaylıkla erişilebilen uygulamanın bu işlevlerini kısaca listelemek gerekirse;

  • Görevler
  • Hatırlatıcılar
  • Yapılacaklar listesi
  • Takvim
  • Üretkenlik araçları

Uygulamada yer alan bu işlevler, bulut sunucularında saklandıkları için kullandığınız diğer Android cihazlarla senkronizasyon gerçekleştirilebiliyor ve tüm görevlerinize, listelerinize, takvimlerinize, notlarınıza kolaylıkla anlık olarak erişebiliyorsunuz.

Do uygulaması üzerinde yer alan hatırlatıcı ekleme özelliği sayesinde dilediğiniz görev ve listenize alarm özelliği atayabilir, bu sayede hiç birini kaçırmadan tüm işlemlerinizin tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

Do'yu kullanan diğer kişilerle ortak bir şekilde işler üzerinde çalışma imkanı da sunan uygulama, bu sayede hem iş arkadaşlarınız hem de ailenizle yapılması gereken işleri paylaşabilmenize izin veriyor ve yine tüm ortakların gerçekleştirdikleri işlemler sizin Do uygulamanızda da beliriyorlar.

Yeni bir verimlilik ve üretkenlik uygulaması arayanların göz atmadan geçmemeleri gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR