Dog and Chicken

Dog and Chicken
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dog and Chicken, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur.

Dog and Chicken, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur. Eğlenceli bir oyun olan Dog and Chicken da adından da anlaşılacağı gibi bir köpek rolünde tavukları kovalıyorsunuz.

Bildiğiniz gibi koşu oyunları son yılların en popüler oyun türlerinden bir tanesi. Bu oyunda da tepeden bakarak koşan bir köpeği kontrol ediyorsunuz. İlginç konusu ile de dikkat çeken oyunu beğeneceğinizi düşünüyorum.

Dog and Chicken'da yaramaz bir köpeğin ve en az onun kadar inatçı tavukların hikayesini izliyorsunuz. Göreviniz ise köpeği kontrol ederek engellere takılmadan tavukları yakalayıp yemesine yardım etmek.

Fakat her ne kadar kolaymış gibi görünse de oyun aslında bir hayli zorlayıcı. Özellikle ilerledikçe daha da zorlaştığını söyleyebilirim. Kontrol etmek içinse ektranda sağ ya da sol tarafa parmağınızla dokunmanız yeterli.

Farklı farklı mekanlarda da koşup oynayabileceğiniz oyunda bir de puan sistemi bulunuyor. Buna göre diğer oyuncular arasındaki yerinizi görebiliyorsunuz. Böylece arkadaşlarınızla yarışma şansına sahip oluyorsunuz.

Oyunun grafiklerine gelecek olursak retro tarzdaki 8-bit piksel tarzı görselleri ile dikkat çektiğini söyleyebilirim. Bu da oyuna daha sevimli bir hava katmış. Kısacası eğlenceli ve sevimli bir oyun olduğunu söylemek mümkün.

Eğer siz de beceri oyunlarını seviyorsanız bu oyunu indirip denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR