Don't Blink

Don't Blink
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Don’t Blink zorlu oyun yapısıyla kimi zaman sinir eden fakat genelde keyif veren bir oyun.

Don’t Blink öğrenmesi birkaç saniye süren fakat ustalaşmak için uzunca bir zaman oynamamız gereken oyunlardan bir tanesi. Hem tablet hem de telefonlarımız üzerinde oynayabildiğimiz bu oyunda başarılı olabilmek için gelişmiş bir el-göz koordinasyonuna sahip olmamız gerekiyor.

Oyuna başladığımızda ekranda bir saat beliriyor. Saatin üzerinde sarı ile belirtilen bir alan mevcut ve bizden beklenen şey de ibre tam bu alan içerisindeyken ekrana dokunmak. Bir saniye erken veya bir saniye geç yapmamız durumunda başarısız oluyoruz. Bu tarz oyunlarda sıkça karışılaştığımız kolaydan zora doğru sıralanmış bölümler bu oyunda da mevcut. İlk başlarda kolay başlayan bölümler giderek zorlaşıyor.

Grafik olarak beklentilerimizi çok yüksek tutmasak da oyun gerçekten üzerine emek verilmiş grafiklere sahip. Bu yönüyle beğenimizi kazandığını söylemeliyim. Genelde bu tür beceri oyunlarında grafik kalitesine çok fazla önem verilmez ve basit çizimler kullanılır. Don’t Blink ise bu konuda bizi şaşırttı.

Genel olarak Don’t Blink sade ve minimal oyun yapısıyla dikkat çeken keyifli bir bulmaca oyunu. Eğer refleks bazlı oyunlar oynamaktan keyif alıyorsanız Don’t Blink’i denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR