Don't Tap The Wrong Leaf

Don't Tap The Wrong Leaf
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Don't Tap The Wrong Leaf'te sevdiğine ulaşmayı amaçlayan bir kurbağaya yardım ediyoruz.

Don't Tap The Wrong Leaf, Android işletim sistemi taşıyan tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir beceri oyunu olarak dikkat çekiyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu eğlenceli oyunda başarılı olabilmek için hem becerikli hem de zekice hareket etmemiz gerekiyor.

Oyundaki temel amacımız konrolümüze verilen sevimli kurbağayı en uzak yaprağa taşımak. Yolculuğumuz esnasında birçok tehlikeyle karşılaşıyoruz ve başarılı olabilmek için tüm bu engelleri aşmamız gerekiyor. Küçük kurbağanın hayatta tek bir amacı vardır o da sevdiği kurbağaya ulaşmak. Serüvenimiz boyunca üzerine zıpladığımız yapraklara karşı son derece dikkatli olmamız şart. Yeşil yapraklar güvenli, diğerleri ise kurbağayı tehlikeye atabilecek özellikteler.

Oyunda üç farklı mod yer alıyor. Klasik, zaman ve yaşam modlarından bir tanesini seçerek oyuna başlayabiliyoruz. Hikayeye bağlı kalmak isterseniz klasik moddan ilerlemenizi tavsiye ediyorum. Diğer modlar, hikayeden biraz uzaklaşmak ve farklı deneyimler yaşamak için ideal.

Grafik olarak Don't Tap The Wrong Leaf bu tarz bir oyundan olan beklentileri karşılayabilecek nitelikte. Üç boyutlu ve ihtişamlı olduklarını söyleyemeyiz fakat oyunun genel atmosferiyle uyum içerisinde ilerliyorlar.

Genel olarak Don't Tap The Wrong Leaf, beceri oyunları oynamaktan hoşlanan ve bu kategoride oynayabileceği ücretsiz bir seçenek arayanların göz atması gereken yapımlardan.

YORUMLAR