Don't Trip

Don't Trip
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Don't Trip, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynarken hem eğleneceğiniz hem de eğleneceğiniz el becerinize dayalı bir Android aksiyon oyunudur.

Don't Trip, oynadıkça bağımlısı olacağınız türden yeni bir aksiyon ve beceri oyunu. Oldukça sade ve basit olarak hazırlanan oyundaki amacınız dönen dünyanın üzerinden düşmeyerek kalabildiğiniz kadar uzun süre kalmak.

Siz durmaya çalışırken önünüze zıplamanız gereken engeller geliyor. Bunlar takılmanızı yada düşmenizi sağlayacak kötü tuzaklar. Fakat ekrana dokunarak zıplayarak bu engellerden kaçabilirsiniz.

Normal ve Survival olarak 2 farklı modda oynayabileceğiniz oyunda, normal modda yapmanız gereken ekranda görünen süre kadar dayanmak. Seviye seviye ilerleyen oyun modunda zorluk derecesi gittikçe artmaktadır. Survival mod ise dayanabildiğiniz kadar uzun süre dayanmaya çalışacağınız ve daha çok sabır isteyen oyun modudur.

Arkadaşlarınız ile yarışarak kimin daha çok puan alacağını onlara gösterebilirsiniz. Oynaması kolay fakat zaman zaman sinir bozucu olan Don't Trip'i hemen Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR