Don't Trust Henry

Don't Trust Henry
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Don't Trust Henry parmağınızı ekran boyunca hareket ettirerek dev solucandan kaçtığınız eğlenceli bir beceri oyunudur.

Birçoğumuz bulutlarda yaşayan ve insanların parmaklarını yemekten hoşlanan psikopat ama sevimli dev bir solucanı baş karakter yapan bir mobil oyun fikrine büyük ihtimalle boş gözlerle bakıp sonrasında "neden?" sorusunu sorardık. Ancak bağımsız oyun yapımcısı Alexander Bodemer bu konuda hiç de yabancılık çekmeden bahsettiğimiz fikri olduğu gibi hayata geçiren çok ilginç bir beyefendi. Yeni oyunu Don't Trust Henry ise kendisinden daha da ilginç olarak yukarıda bahsettiğimiz çizgiler doğrultusunda tasarlanmış çılgın bir absürt komedi oyunu.

Eski tarzda arcade oyunlara benzeyen grafikleri ve bambaşka havasıyla Don't Trust Henry'de dev bir solucanı vejetaryen olmaya zorluyoruz. Henry isimli bu tuhaf arkadaş parmağınızı ekrana dokundurduğunuz andan itibaren parmağınızı takip etmeye başlıyor. Kendisi bayağı acıkmış olarak tüm iştahıyla parmağınıza atıldığı anda yapmanız gereken tek şey ekrana dokunmayı bırakmadan parmağınızı etraftaki herhangi bir meyveye doğru götürmek. Henry parmağınız yerine o meyveyi yiyerek az da olsa açlığını bastırmaya başlıyor. Etçil hayvanı idare etmek zor tabii, bu süreç içinde yeterince hızlı olmalı ve Henry'i meyvelerme mutlu etmelisiniz. Yoksa kendisi gitgide hızlanarak parmağınız için kana susamış bir canavara dönüşüyor!

Don't Trust Henry'nin ortamı genellikle bulutlar üzerinde geçtiği için çeşitli meyveleri taşıyan kuş dostlarımız var. Bu kuşların bıraktığı meyvelere hızlıca erişmeli, Henry'i bekletmemeliyiz. Bölümler içinde aynı meyveden üç kere denk getirdiğimiz takdirde Henry çok mutlu oluyor, ama vejetaryen olmuyor. Bu yüzden parmağınızı ekrandan ayırmamanız gerekli!

Henry'nin diyetine yardımcı olmak isterseniz bu kaçık oyunu Google Play üzerinden Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Henry insan parmaklarının peşinde, onu derhal otçul hale getirmeliyiz!

ARTILAR

Kontrol mekaniği parmağınızı başarılı bir şekilde takip ediyor

Bulutlarda gezen dev etçil solucan fikri çok orijinal!

EKSİLER

YORUMLAR