Doom Tower

Doom Tower
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kule savunma oyunları ve roguelike arası orjinal bir tarz yaratan Doom Tower ücretsiz bir mobil oyun.

Bağımsız oyunlar arasında oldukça dikkat çeken bir çalışma olan Doom Tower bildiğiniz kule savunma oyunlarından ayrılan enteresan bir konsept ile oyunseverlere bir sürpriz yapıyor. Android cihazınız için çıkan ve Yagoda Productions tarafından hazırlanan bu oyunda amacınız kasvetli bir kulenin terasında meditasyon yapan bir ermişi korumaya çalışmak. Dört bir yandan gelen saldırılara karşı sürükleme hareketleri kullanarak rakipleri infaz etmeye çalışacaksınız.

Dinamik kamera açıları size rakiplerinizin bulunduğu konumları sinematik bir dille göstermeyi başarırken zaman zaman vuruş gücünüzün yeterli olmadığı durumlarla karşılaşacaksınız. Bu noktada oynadıkça güçlenen karakteriniz için açtığınız yeni özel büyü saldırılarını işin içine sokmanız gerekecek. Doom Tower oynarken öleceksiniz. Defalarca öleceksiniz. Oyunun gelişim süreci size roguelike tarzı oyunları hatırlatacaktır. Önemli olan hayatta olduğunuz müddetçe olabildiğince uzun yol alıp güçlenebilmek.

Android telefon ve tablet kullanıcıları için hazırlanmış Doom Tower isimli bu oyun sıradışı bir deneyim arayanlar için biçilmiş kaftan. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu çalışma daha hızlı oyun içi gelişim katetmek isteyenlere uygulama içi satın alma seçenekleri de sunuyor.

YORUMLAR