Dot Trail Adventure 1.1.9 (Android)

Dot Trail Adventure

Dot Trail Adventure
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1

  • Üretici

    WHAT (games)

Dar bloklar üzerinde ilerleyerek engellerin üzerinde atlayabileceğiniz ve yere düşmemek için mücadele vereceğiniz eşsiz bir oyundur.

Daracık blokların üstünde zıplayarak ilerleyebileceğiniz ve beyaz noktaları toplayarak puan kazanabileceğiniz Dot Trail Adventure, binlerce oyun tutkunu tarafından keyifle oynanan eğlenceli bir oyundur.

Sade grafikleri ve keyif verici ses efektleri ile oyunculara sıra dışı bir deneyim sunan bu oyunda yapmanız gereken, ince bloklar üzerinde zıplayarak dengeli bir şekilde ilerlemek ve engelleri aşarak yere düşmeden parkuru tamamlamaktır. Beyaz noktaları toplayarak sizi düşürmek isteyen yaratıklardan kaçmalı ve bölümü tamamlamalısınız. Blokların bazıları hareket etmekte ve bazı blokların üstlerinde ise bombalar yer almaktadır. Tüm bu engelleri aşarak maksimum puanı toplayabilir ve yeni bölümlerin kilidini açabilirsiniz. Sürükleyici bölümleri ile eşsiz bir oyun sizleri bekliyor.

Oyunda birbirinden zor onlarca farklı parkur ve bu parkurlarda yönetebileceğiniz birçok ilginç karakter bulunmaktadır. Engelleri aşarak ince çizgilerden sapmadan ilerlemeli ve hedefe ulaşmalısınız.

Hem Android, hem de İOS sürümleri ile iki farklı platformda oyunculara hizmet veren Dot Trail Adventure, ücretsiz olarak ulaşabileceğiniz ve macera dolu anlar geçirebileceğiniz sıra dışı bir oyun olarak öne çıkıyor.

YORUMLAR