Dots Online 1.0.4 (Android)

Dots Online

Dots Online
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dots Online, Android cihazlarınız üzerinde oynarken beyin jimnastiği yapmanızı sağlayan ücretsiz ve eğlenceli bir Android bulmaca oyunu.

Dots Online, daha önce karşımıza nokta birleştirme oyunu olarak çıkan eğlenceli ve ücretsiz oyunun Android online versiyonu.

Defter üzerinde oynanan fakat ülkemizde pek popüler olmayan bu nokta oyunu aslında oldukça yararlı ve aynı zamanda çok eğlenceli.

Mavi ve kırmızı olarak iki farklı renkteki noktaları temsil eden 2 rakibin, birbirlerinin noktalarını hapsederek puan almaya çalışacağı oyunda, rakibinizin hamlelerini tahmin ederek önüne geçmeli ve onun noktalarını kendi noktalarınız ile çevreleyerek hapsetmelisiniz. Eğer işler planladığınız gibi yürürse oyun sonunda kazanan siz oluyorsunuz. Oyundaki kazanma koşulu iki rakipten hangisinin daha çok rakip noktayı hapsetmiş olması.

Online olmayan versiyonlarından sonra çıkarılan bu versiyon sayesinde binlerce online oyuncu ile birlikte oyunu oynayabilmeniz mümkün fakat tek oyun modu online değil elbette. Android cihazınıza karşı, Bluetooth üzerinden arkadaşınızla ya da aynı cihaz üzerinde 2 kişilik oyun açarak yine arkadaşınızla birlikte oynayabilmeniz mümkün.

Oyunu oynayan tüm oyuncular arasındaki genel liderlik tablosunda üst sıralara çıkmak biraz zor ama rakiplerinizi birer birer yenerek çıkabiliyorsunuz. Oyunun genel mantığına hakim olduktan sonra kendinize özel stratejiler geliştirerek rakiplerinizi kolayca yenebilirsiniz.

Eğer hem eğlenebileceğiniz hem de beyin jimnastiği yapabileceğiniz bir Android masa ve bulmaca oyunu oynamak isterseniz, Dots Online'ı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak kesinlikle indirmenizi tavsiye ederim.