Dr. Rocket 1.04 (Android)

Dr. Rocket

Dr. Rocket
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dr. Rocket, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, becerilere dayalı bir mobil oyun.

Dr. Rocket, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir beceri oyunu olarak dikkatlerimizi çekti. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda kontrolümüze verilen roketi zorlu yollarda ilerletmeye çalışıyoruz.

Öncelikle belirtmeliyiz ki Dr. Rocket sonsuz koşu oyunlarında yer verilen 'ne kadar gidebilirsen git' mantığına sahip değil. Kolaydan zora doğru sıralanmış bölümler var ve bu bölümleri tamamlamaya çalışıyoruz. Dolayısıyla oyunda en yüksek skoru almak değil, en fazla bölüm geçmek önemli.

Dr. Rocket'ta son derece kolay kullanılan bir kontrol mekanizmasına yer verilmiş. Ekranın sağına ve soluna dokunarak roketimizi yönlendrebiliyoruz. Etrafımızda birçok tehlike olduğu için sürekli olarak ekrana kilitli kalmak durumundayız. En ufak bir gecikme veya zamanlama hatası engellere çarpmamızla sonuçlanabilir.

Kolaydan zora doğru ilerlediğini belirtmiştik. Oyundaki ilk birkaç bölüm çok kolay. Bu bölümlerde kontrollere ve etki-tepki sürelerine alışıyoruz. Üçüncü ve dördüncü bölümlerden sonra oyun gerçek yüzünü göstermeye başlıyor.

Grafik olarak Dr. Rocket beklentilerimizin üzerinde seyrediyor. Beceri oyunu olup da bu denli kaliteli görsel sunan pek az yapım var. Eğer siz de tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli ve kaliteli bir beceri oyunu arıyorsanız Dr. Rocket ilk göz atmanız gerekenler arasında.

YORUMLAR