Dragon Encounter

Dragon Encounter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dragon Encounter mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur

Dragon Encounter yoğun aksiyonu zengin bir içerik ve güzel grafiklerle birleştiren bir mobil aksiyon RPG oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olan Dragon Encounter'da fantastik bir dünyaqya konuk oluyoruz ve bu dünyayı kurtarmak için seçeceğimiz kahramanla adrenalin dolu bir serüvene atılıyoruz. Oyuna başlarken oyunculara kendi kahramanlarını yaratma imkanı veriliyor. Karakter yaratma ekranının bir hayli detaylı olduğunu belirtmekte fayda var. Kahramanımızı yarattıktan ve görünümünü tercihlerimize göre yapılandırdıktan sonra kahraman sınıfını seçiyoruz. Bu tercihimiz oyun stilimizi de belirliyor; çünkü herkahraman sınıfı kendine has yeteneklerle donatılmış.

Dragon Encounter'ın oynanışı bilgisayarlarda Diablo gibi oyunlardan alışık olduğumuz hack & slash dinamiklerini kullanıyor. Gerçek zamanlı savaş sistemine sahip olan oyunda kahramanımızı izometrik kamera açısından kontrol ediyoruz ve karşımıza çıkan düşmanlarla ve bölüm sonu canavarlarıyla savaşıyoruz. Düşmanları yok ettikçe, bize verilen görevleri tamamladıkça seviye atlayarak kahramanımızı geliştirebiliyoruz ve yeni yetenekler öğrenebiliyoruz.

Dragon Encounter'ın grafiklerinin başarılı olduğu söylenebilir.

YORUMLAR