DRAGON QUEST V 1.0.0 (Android)

DRAGON QUEST V

DRAGON QUEST V
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dragon Quest V, Android cihazlarınızda keyifle oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur.

Çocukluğumuzun unutulmaz çizgi romanlarından biri olan Dragon Ball'u hatırlarsınız. Manga serileri arasında her zaman özel bir yeri olan Son Goku'nun maceraları, güzel bir uyarlamayla mobil platformlarda oyun olarak karşımıza çıktı. Daha önce ki oyunlardan farklı olarak oyunculara daha geniş bir dünya sunan Dragon Quest V ile büyük bir macera sizleri bekliyor. 

Küçük kahramanımızın babası ile seyahate çıkmasıyla hikayemiz başlıyor. Babasıyla yaşadığı pek çok macera ile hem büyüyüp serpilen hem de yaşadıklarından ders çıkaran kahramanımız, adam olmak için büyük çaba sarfediyor. Amacına ulaştığında ise babasından miras kalan efsanevi kahramanı bulmak için büyük bir arayışın içinde bulacaksınız kendinizi. Rol yapma oyunu olarak beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak bir hikayeye bayılacağınızı söyleyebilirim. Android cihazlarınız üzerinden bu efsaneyi rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Özellikleri:

- Güçlü canavarla tanışma,

- Parti üyeleriyle özgürce sohbet,

- 360 derece kamera açısı,

- Yapay zeka savaşlar,

- Gazino,

- Basit, sezgisel kontroller

Dragon Quest V bağımlısı olacağınız oyunların arasında ilk sıralarda yer alacak özelliklere sahip. Ücretli olması sizi yanıltmasın, ödedediğiniz tutarı fazlasıyla karşılayacağına emin olabilirsiniz. Oynamanızı mutlaka öneririm.

YORUMLAR