Dragon Storm

Dragon Storm
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur.

Dragon Storm, Android cihazlarınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur. Aksiyonla harmanlanmış bir oyun yapısına sahip olan Dragon Storm'da güçlü bir kahraman yaratmaya çalışıyorsunuz.

Rol yapma oyunlarında olduğu gibi burada bir kahramanınız var ve kahramanınızla birlikte pek çok göreve çıkarak ona level atlatmanız ve güçlerini geliştirerek en güçlü kahraman haline getirmeniz gerekiyor.

Oyunun konusuna göre Dark Lord yani kötü lord sihirli mühürle hapsedildiği yerden kaçmıştır ve sizin de onu bulmanız gerekmektedir. Bunun için karşınıza çıkan pek çok canavarla başa çıkmanız gerekiyor.

Oyunu eski klasik zindanlar ve ejderhalara benzetebiliriz. Burada da pek çok zindanda dolaşarak yaratıkları öldürmeniz gerekiyor. Bu esnada düşen eşyaları toplamanız ve karakterinizin ekipmanlarını geliştirmeniz lazım.

Bunun dışında 8-bit piksel art grafikleri ile dikkat çeken oyunun içerisindeki bölüm aralarında izleyeceğiniz animasyonlar ve eğlenceli diyaloglar da oyunu bir adım öne çıkaran özelliklerinden birisi olmuş.

Kısacası siz de zindanlar ve ejderhalar tarzı rol yapma oyunlarını seviyorsanız ve yeni ve farklı bir oyun arıyorsanız, Dragon Storm'u indirip deneyebilirsiniz.

YORUMLAR