Dravenize - League of Legends

Dravenize - League of Legends
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dravenize, League of Legends oyuncularının ilgisini çekmeyi başaran ve yüzünüze oyuna ait eşyalar ve Draven bıyığı eklemenizi sağlayan eğlenceli bir Android uygulamasıdır.

Dravenize, eğer bir League of Legends oyuncusuysanız Android telefon ve tabletleriniz üzerinde mutlaka kullanmanız gereken uygulamalardan bir tanesidir.

LoL'ün popüler şampiyonlarından biri olan Draven'ın meşhur bıyığını kendi yüzünüze eklemenizi sağlayan uygulama sayesinde ister kendi yüzünüzü isterseniz de arkadaşlarınızın yüzlerini Draven'a benzetebiliyorsunuz.

Uygulamanın yapabildikleri sadece Draven bıyığı ile sınırlı kalmıyor. Olaf'ın Broloaf kostümündeki şapka, popüler Teemo şapkası ve bazı diğer oyuna ait eşyaları yüzünüze ekleyerek komik resimler oluşturabilirsiniz.

Son derece basit geliştirilen uygulamanın kullanımı da aynı şekilde kolay. Uygulamayı ücretsiz olarak indirerek hemen kendinizi Dravenlaştırabilirsiniz. Üstelik oluşturduğunuz fotoğrafları arkadaşlarınız ile paylaşabilme özelliği de uygulama içerisinde yer alıyor.

YORUMLAR