Dream League Soccer 2019 6.13 (Android)

Dream League Soccer 2019

Dream League Soccer 2019
ÜCRETSİZ
0  
1  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dream League Soccer 2019 Android APK: Mobilde gerçek maç keyfini yaşayın!

Dream League Soccer 2019 (APK), Android telefon ve tabletlerde oynanabilen online futbol oyunları arasında en iyisi. Türkçe dil desteğiyle gelen popüler futbol oyunu Dream League Soccer’ın 2019 sezonunda grafikler ve oynanış geliştirildi, yeni modlar eklendi, menü ve arayüz de yenilendi. FIFPRO lisanslı oyuncularla gerçek maç deneyimi sizi bekliyor.

Dream League Soccer 2019 APK İndir

Sadece Android platformunda 100 milyon indirmeyi geçen 100MB altı futbol oyunu Dream League Soccer’ın 2019 sezonunda da yıldızlardan rüya takımınızı kurup lig-sezon mücadelesine giriyorsunuz. FIFPRO lisanslı oyunculardan kurduğunuz takımınızı bir futbol menajerlik oyunundaki gibi geliştirebiliyor, dizilimi ayarlayabiliyor, geliştirebiliyorsunuz. Bu sezon eklenen Takım Verileri bölümünden tüm favori oyuncularınıza, sözleşmelere ulaşıp geliştirmeleri yapabiliyorsunuz. Bu sene Etkinlikler modu da eklendi. Her zaman olduğu gibi 6 kümede ilerlemek için mücadele ediyor, 7’den fazla kupa yarışmasına giriyorsunuz. Kendi stadyumunuzu da inşa edebiliyorsunuz.

Gareth Bale gibi en iyi süper yıldız oyunculardan kurduğunuz rüya takımla ister gerçek oyuncularla ister en az onlar kadar iyi oynayan yapay zekayla soluksuz mücadeleye gireceğiniz harika bir mobil futbol oyunu Dream League Soccer 2019.

 1. Rüya takımınızı yönetin: Gareth Bale gibi süper yıldız oyuncuları transfer ederek kendi rüya takımınızı kurun. Diziliminizi seçin, oyun stilinize uygun hale getirin ve prestijli elit kümenin en üst sıralarına çıkmak için 6 ligde yükselirken karşınıza çıkan tüm takımları alt edin. Bu işin üstesinden gelmek için gerekenlere sahip misiniz?
 2. Gerçekçi yeni oyun deneyimi: Akıllı ve taktikle hareket eden yapay zekanın zorlayıcı ve bağımlılık yapan bir deneyim yaşatmasına hazır olun. Yepyeni görseller, gerçekçi animasyon ve 60fps ile sunulan dinamik oynanışla (destekleyen cihazlarda) Dream League Soccer bu güzel oyunun özünü yakalayabilen kusursuz futbol paketidir.
 3. Zafer için mücadele edin: Dream League Online, rüya takımınızı dünyadaki en iyilerle karşı karşıya getiriyor. En iyi takımın sizinki olduğunu dünyaya göstermek için sıralamalarda yükselin. Yepyeni düzenli etkinliklerde, farklı turnuva formatlarında takımınız en iyilerle mücadele edecek. Eşsiz ödüller ve madalyalar kazanmak için zaferi elde edin.
 • FIFPRO lisanslı oyuncular
 • Rüya takım kurma, özelleştirme ve kontrol etme özgürlüğü
 • İlerleyebileceğiniz 6 küme ve 7'den fazla kupa mücadelesi
 • Ödüllü düzenli canlı etkinlikler
 • Stadyum inşa etme
 • Oyuncu geliştirme
 • Sezon hedefleri
 • Google Play başarıları ve liderlik tabloları
 • Forma ve logo özelleştirme ve iç aktarma
 • Google Play Cloud'a sahip cihazlar arasında eşzamanlı ilerleme
 • The Luka State, Sunset Sons, Jack Wins, Vistas ve Only Poets'dan özel müzikler

 

YORUMLAR