Dream League Soccer 2019 6.01 (Android)

Dream League Soccer 2019

Dream League Soccer 2019
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dream League Soccer 2019 (Android) indir, mobilde gerçek maç keyfini yaşa!

Dream League Soccer 2019, Android telefon ve tabletlerde oynanabilen online futbol oyunları arasında en iyisi. Türkçe dil desteğiyle gelen popüler futbol oyunu Dream League Soccer’ın 2019 sezonunda grafikler ve oynanış geliştirildi, yeni modlar eklendi, menü ve arayüz de yenilendi. FIFPRO lisanslı oyuncularla gerçek maç deneyimi sizi bekliyor.

Sadece Android platformunda 100 milyon indirmeyi geçen 100MB altı futbol oyunu Dream League Soccer’ın 2019 sezonunda da yıldızlardan rüya takımınızı kurup lig-sezon mücadelesine giriyorsunuz. FIFPRO lisanslı oyunculardan kurduğunuz takımınızı bir futbol menajerlik oyunundaki gibi geliştirebiliyor, dizilimi ayarlayabiliyor, geliştirebiliyorsunuz. Bu sezon eklenen Takım Verileri bölümünden tüm favori oyuncularınıza, sözleşmelere ulaşıp geliştirmeleri yapabiliyorsunuz. Bu sene Etkinlikler modu da eklendi. Her zaman olduğu gibi 6 kümede ilerlemek için mücadele ediyor, 7’den fazla kupa yarışmasına giriyorsunuz. Kendi stadyumunuzu da inşa edebiliyorsunuz.

Gareth Bale gibi en iyi süper yıldız oyunculardan kurduğunuz rüya takımla ister gerçek oyuncularla ister en az onlar kadar iyi oynayan yapay zekayla soluksuz mücadeleye gireceğiniz harika bir mobil futbol oyunu Dream League Soccer 2019.

YORUMLAR