Dreaming Dash

Dreaming Dash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sevimli hayvanlar eşliğinde engeller ve tuzakların arasında ilerlemeniz gereken keyif verici bir oyundur.

Sevimli hayvan figürleri eşliğinde oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyun olan Dreaming Dash, mobil platformda yer alan macera dolu bir oyundur. 

Buz kütleleri arasından hızla ilerleyeceğiniz parkurlarda, karşınıza çıkacak çeşitli engellere ve tuzaklarla dikkat etmelisiniz. Mesafe kat ettikçe farklı hayvan figürlerine dönüşerek yola devam edebilirsiniz. Keyif veren ses efektleri ile desteklenen bu oyunda amaç, zorlu parkurlarda ilerleyerek olabildiğince puan toplamaktır. Birçok farklı hayvan karakteri ile akıcı ve eğlenceli bir oyun sizleri bekliyor. 

Oyun içerisinde penguen, panda, tilki, fare ve daha birçok farklı hayvan karakterleri yer almaktadır. Birbirinden güzel bu karakterler ile buz kütlelerine çarpmadan hızla ilerlemelisiniz. Hareket eden buz kütlelerinden kurtularak, yol üzerindeki puan ve yıldızları toplamalısınız. 

Kaliteli grafikler ve görüntü efektleri ile oynaması daha da keyifli bir hal alan Dreaming Dash, Android ve İOS sürüme sahip olan tüm cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. 10 binlerce oyuncu tarafından beğenilerek oynanan ve ücretsiz olarak sizlere sunulan bu oyun ile eğlenceli dakikalar sizleri bekliyor.
 

YORUMLAR