Drifting BMW 1.04 (Android)

Drifting BMW

Drifting BMW
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazınız için çıkmış bir BMW araç simülasyonu ve performans testi oyunu olan Drifting BMW tamamen ücretsiz.

Kendi BMW aracınızı tasarlamak istiyorsanız yeni bir mobil oyun ile karşı karşıyayız. Evet, Android için birçok BMW oyunu mevcut olsa da başka bir üretici tekrar Drifting BMW isimli bu araba simülasyonu oyununda sizi modifiye edebileceğiniz atölyeden serbest sürüş imkanı sağlayan parkurlara kadar yönlendiriyor. Bu parkurlar bazen stadyum gibi ortamlar olurken yarış pistlerinde de performans testine girebiliyorsunuz.

Aracınıza takabileceğiniz parçalar arasında ön tampon, arka tampon, rüzgarlık, egzos ve 15 farklı jant çeşidi var. Bununla birlikte performansı da daha iyi bir noktaya çıkarmak için süspansyonları değiştirebilirsınız. Ek olarak aracın ağırlığını ve motorunu değiştirmenize olanak tanılmış. Tam tamına 18 farklı renk seçeneğiyle BMW aracınızı istediğiniz gibi boyayabilirsiniz.

Oyunda drift müsabakalarına katılıp para kazanıyorsunuz. Bu kazanmış olduğunuz para ile sonra atölyenize giderek araç özelliklerinizi dilediğiniz gibi değiştirebiliyorsunuz. Tabii ki bunun için yeterli miktarda paranızın olması çok önemli. Android telefon ve tablet için hazırlanmış olan Drifting BMW isimli bu oyun tamamen ücretsiz indirilebiliyor.

YORUMLAR