Drinking Games 1.0.3 (Android)

Drinking Games

Drinking Games
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

İçki Oyunları, Android işletim sistemi kullanan telefon ve tabletler üzerinden oynanabilen ve arkadaşlarınızla birlikte güzel vakit geçirmenize yardımcı olan oyunlardan bir tanesidir.

İçki Oyunları, Android telefon ve tabletler üzerinden oynanabilen bir eğlence oyunudur.

Yerli oyun geliştiricisi Headone Lab. tarafından yapılan İçki Oyunları, isminden de içeriğini ele veriyor. Eğlenceli içki oyunlarını bir araya getiren bu uygulamayla birlikte arkadaşlarınızla bir aradayken yaşanan "bayram sessizliklerine" bir son verecek ve birbirinden ilginç oyunları deneyimleyebileceksiniz. Oyun içerisinde ayrıca Okterberfest için ayrıca bir bölüm yer alıyor ve bu festivale katıldığınızda ortamanızı daha fazla şenlendirebiliyorsunuz.

İnternet ihtiyacı bulunmayan oyun, böylece herhangi bir yer de rahatça çalışabiliyor ve dağ başında olsanız bile eğlencenin sınırlarınızı zorlamanıza yardımcı oluyor. İçki Oyunları'nın bir başka ilginç tarafı ise yapımcılarına yeni oyunlar önerebiliyor olmanız. Eğer oyun içerisinde yer alan küçük diğer oyunları beğenmediyseniz, yapımcılarına mail yoluyla ulaşalarak yeni oyunlar önerebiliyorsunuz.

YORUMLAR