DROP NOT! 1.0.5 (Android)

DROP NOT!

DROP NOT!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DROP NOT!, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

DROP NOT!, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Dikkatli olmanız gereken oyunda aşağı düşmeden bulmacaları çözmeye çalışıyorsunuz.

Boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olarak karşımıza çıkan DROP NOT!, birbirinden farklı bölümlere ve karakterlere sahip bir oyun olarak dikkat çekiyor. Zorlu iklim şartlarında geçen oyunda bir küpü yuvarlayarak ilerlemeye ve bölümleri tamamlamaya çalışıyorsunuz. Zevkli bir şekilde oynayabileceğiniz oyunda dikkatli olmalı ve aşağı düşmeden ilerlemeye çalışmalısınız. Birbirinden zorlu 30'dan bölüme sahip olan oyunda 5 farklı dünyada mücadele ediyorsunuz. Kolay kontrollere ve zevkli bir kurguya sahip olan oyunda işiniz bir hayli zor

Zorlu görevlere sahip olan oyunda yüksek puanlara ulaşarak arkadaşlarınıza meydan okuyabilir ve eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Zorlu engenllere sahip olan oyunda başarılı olmak için her seferinde doğru yolu bulmanız gerekiyor. Telefonu yatay ya da dikey bir şekilde tutarak oynama imkanı sunan DROP NOT!, mutlaka telefonlarınızda olması gereken bir oyundur. Hoş grafiklere ve etkileyici seslere sahip olan oyunu sakın kaçırmayın.

DROP NOT! oyununu Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR